Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Zambrów: Skandaliczny podział środków UE

Skandalem nazywa burmistrz Zambrowa Kazimierz Dąbrowski pominiecie miasta w rozdzielaniu funduszy europejskich. Zarząd województwa podlaskiego wczoraj podzielił ostatnie 53 miliony ze Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego na rozwój transportu regionalnego. Niestety także tym razem pieniądze nie trafią do Zambrowa ani do powiatu zambrowskiego.

Przypomnijmy przy poprzednim podziale funduszy ze ZPORR-u władze województwa skreśliły najwyżej oceniany przez ekspertów projekt miasta remontu tamtejszej hali po Zamtexie i utworzenie nowych zakładów pracy dla około 400 osób. Burmistrz Kazimierz Dąbrowski zapowiada złożenie protestu. Przy czym jam podkreśla, nie zaskakuje go przyznanie 45 z 53 mln zł dla Białegostoku, ale 8 mln zł na drogę w okolicach Augustowa, która była na 11 pozycji, a zambrowska inwestycja na 3.
Dodajmy, że wszystkie złożone przez samorządy projekty do ZPORR opiewały na grupo ponad 200 milionów złotych dotacji.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę