Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Matura - wyniki

W podlaskiem maturę zdało 88 procent absolwentów szkół średnich. Matura z przedmiotów ścisłych wypadła dużo gorzej, niż z przedmiotów humanistycznych. Najsłabiej z języków obcych wypadł na egzaminie ustnym angielski i rosyjski. Szkoły mają wyniki matur. We wtorek świadectwa maturalną trafią do rąk młodzieży.

W Zespole Szkół Ekonomicznych w Łomży do matury przystąpiło 175-ciu abiturientów Liceów Ogólnokształcącego i Profilowanego. Matury ustnej nie zdały 4 osoby, 10-ciu abiturientów
oblało pisemną część matury – tak więc 92 procent młodzieży zdało egzamin dojrzałości. To w miarę dobry wynik – uważa dyrektor Paweł Drożyner.
W II Liceum Ogólnokształcącym w Łomży – gdzie oprócz nowej matury w pierwszym terminie odbyła się też matura poprawkowa z historii, nie zdał tylko 1 uczeń - mówi dyrektor II LO, Józef Przybylski.
7 osób zdawało nową maturę w Szkołach Katolickich w Łomży. Wszystkie zdały – osiągając wysokie wyniki procentowe. Tu maturzyści dostali już swoje świadectwa.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę