Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Popularyzacja platformy na Targach Edukacyjnych

w dniu 2 marca 2017 r. promowaliśmy swój udział w projekcie oraz jego rezultaty podczas II Targów Edukacyjnych zorganizowanych przez Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji w Łomży

Informacje o udziale w projekcie pojawiały się w wystąpieniach uczniów, prezentacji multimedialnej wyświetlanej na stanowisku szkolnym, plakacie informacyjnym, jak również w indywidualnych rozmowach z potencjalnymi kandydatami do szkoły. Odwiedzający nasze stanowisko otrzymywali ulotki informacyjne, w których była mowa o kursach e-learningowych znajdujących się na platformie, a w kilku przypadkach zachęcono uczniów do zapoznania się z poszczególnymi aktywnościami dostępnymi w kursach, zarówno w wersji polskiej, jak i angielskiej.

Katarzyna Zając-Malinowska
nie, 05 marca 2017 10:53
Data ostatniej edycji: śr, 31 maja 2017 23:55:13

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę