Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Szkolenie nauczycieli języka angielskiego

W dniu 15 marca 2017 r. odbyło się szkolenie nauczycieli języka angielskiego ZSEiO nr 6 w Łomży dotyczące możliwości wykorzystania systemu szkoleń e-learningowych wypracowanego w projekcie.

Nauczyciele zostali zapoznani z zasobami kursów "Komunikacja", "Etyka w biznesie" i "ICT" w wersji anglojęzycznej. Omówiono możliwości i sposoby wykorzystania dostępnych treści szkoleń, w tym także kursu "Marketing Elektroniczny" przygotowanego w rezultacie drugim.

 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę