Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Prezentacja kursów na Platformie MOODLE dzięki uprzejmości firmy DEMART

Dnia 22 kwietnia 2017r. współwłaściciel firmy DEMART sp.j. Pan Marek Żelazny podczas spotkania z podmiotami współpracującymi z firmą w Hotelu Mazurski Raj k/Ruciane Nida przedstawił zawartość kursów online zamieszczonych na platformie MOODLE.

 

Kursy online w takich obszarach jak ICT, Komunikacja oraz Etyka w biznesie to jeden z rezultatów projektu realizowanego przez Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży wraz z partnerami, w ramach ERASMUS+ „Międzynarodowe partnerstwo na rzecz poprawy jakości nauczania w szkołach zawodowych”.

Przedsiębiorca bardzo zachęcał do korzystania z kursów właścicieli firm oraz ich pracowników, przede  wszystkim do kursu z komunikacji, gdyż to właśnie ten obszar w codziennej pracy handlowca zajmuje bardzo ważna rolę. Kurs będzie pomocny wszystkim tym, którzy nie tylko chcą podnieść swoje umiejętności komunikacyjne ale również poprawić relacje międzyludzkie.

Opracowanie: Małgorzata Rogalska

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę