Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 czerwca 2023 napisz DONOS@

Prezentacja Platformy w ZSCKR w Marianowie

W dniu 26 września odbyło się spotkanie kierownika merytorycznego Projektu z Panem Ludwikiem Duchnowskim, wicedyrektorem Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. chor. Jana Szymańskiego w Marianowie

Zaprezentowano ideę projektu oraz wypracowane rezultaty w postaci kursów e-learningowych i materiałów do nauki języka angielskiego na platformie MOODLE. Szczególnym zainteresowaniem cieszł się kurs "Komunikacja" ze względu na swoje szerokie możliwości zastosowania zarówno na przedmiotach zawodowych, ale również godzinie z wychowawcą czy podstawach przedsiębiorczości.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę