Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Lekcja z wykorzystaniem Platformy Moodle

W dniu 20 czerwca 2017 r. odbyła się lekcja, której temat brzmiał „Marketing – podstawowe pojęcia.” Lekcję przeprowadziła pani Ewa Walewska w klasie drugiej Technikum w ramach przedmiotu język angielski zawodowy - język angielski w branży ekonomicznej.

W trakcie zajęć uczniowie poznali nie tylko podstawowe pojęcia związane z obszarem marketingu, ale również korzystali z dodatkowych ciekawych ćwiczeń w zakładce platformy Język angielski zawodowy - business English exercises.

Opracowanie: Ewa Walewska


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę