Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Z wizytą w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Łomży

W dniu 30 sierpnia odwiedziliśmy doradcę zawodowego w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Łomży, Panią Annę Siedlanowską, w celu popularyzacji idei naszego projektu i zapoznania z wypracowanymi rezultatami.

Po zaprezentowaniu zasobów projektowej platformy MOODLE, ustalono możliwości współpracy i wykorzystania przygotowanych kursów i ćwiczeń w pracy z młodzieżą korzystającą w usług CEiPM. Omówiono również możliwości przeszkolenia pracowników Centrum w kwestii tworzenia kursów na platformie.

Katarzyna Zając-Malinowska
cz, 31 sierpnia 2017 09:43
Data ostatniej edycji: pon, 11 września 2017 10:08:19

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę