Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Upowszechnianie rezultatów Projektu w ŁCRE

W dniu 7 marca 2017r. w holu Łomżyńskiego Centrum Rozwoju Edukacji rozwieszony został plakat opisujący rezultaty projektu realizowanego przez Lidera Projektu, Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży wraz z partnerami, w ramach ERASMUS+ „Międzynarodowe partnerstwo na rzecz poprawy jakości nauczania w szkołach zawodowych”.

 

Jednocześnie dyrektor szkoły p. Paweł Drożyner przedstawił i opisał rezultaty projektu  dyrektorowi ŁCRE p. Wojciechowi Kowalikowi oraz poprosił, aby na szkoleniach organizowanych przez ŁCRE zachęcić nauczycieli do korzystania z kursów zamieszczonych na Platformie MOODLE.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę