Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Szkolenie Wychowawców

W dniu 15 marca 2017 r. nauczyciele wychowawcy ZSEiO nr 6 w Łomży zostali zapoznani z kolejnym rezultatem w projekcie i krótko przeszkoleni w kwestii wykorzystania oferowanych zasobów w trakcie swoich lekcji przedmiotowych i wychowawczych.

Omówiono treści kształcenia w poszczególnych kursach w polskiej wersji językowej oraz przypomniano kwestie związane z logowaniem i wykorzystaniem dostępnych zasobów znajdujących się na projektowej platformie MOODLE.

Katarzyna Zając-Malinowska
śr, 15 marca 2017 20:00
Data ostatniej edycji: cz, 01 czerwca 2017 00:03:33

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę