Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 stycznia 2021 napisz DONOS@

Seminarium podsumowujące na Litwie

7 kwietnia 2017 r. gościliśmy na kolejnym seminarium podsumowującym wypracowane rezultaty w projekcie "International Partnership for Improving the Quality of Teaching in Vocational Schools".

Gospodarzem seminarium była Wileńska Szkoła technologii, Biznesu i Rolnictwa. W seminarium uczestniczyli przedstawiciele lokalnych władza, wszyscy partnerzy w projekcie, pracodawcy z innych krajów oraz zaproszeni goście. Ponownie podsumowano wszystkie rezultaty wypracowane w projekcie i dyskutowano na temat potrzeby wprowadzania innywacyjnych rozwiązań edukacyjnych do szkół zawodowych.

Materiały z seminarium obejmujące szczegółowy program, przygotowane prezentacje i zdjęcia znajdują się na platformie MOODLE: Upowszechnianie

Katarzyna Zając-Malinowska
so, 15 kwietnia 2017 08:13
Data ostatniej edycji: pon, 29 maja 2017 06:30:17

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę