Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Rezultat 3

Zakończono prace nad przygotowaniem trzech kursów e-leraningowych w obszarach 'Komunikacja", 'Etyka w biznesie' oraz 'ICT', czyli technologie informacyjno-komunikacyjne. Kursy zostały przygotowane w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.

Projekt wchodzi w następny etap. 60 uczniów z trzech szkół partnerskich pod opieką nauczycieli pracujących przy projekcie będzie testować przygotowane kursy. Opracowano harmonogram kolejności testowania poszczególnych kursów oraz omówiono zasady raportowania spostrzeżeń dotyczących wdrażania.

Zanim uczniowie przystąpią do wdrażania trzech kursów, wzięli udział w przygotowanym dla nich kursie wstępnym "First Steps in the Project". Uczniowie mieli okazję nie tylko poznać bliżej kolegów i koleżanki z innych szkół współpracujących przy projekcie, ale przede wszystkim zaznajomić się z podstawowymi zasadami pracy na platformie MOODLE.

Wszystkie kursy powstałe w projekcie dostępne są na naszej platformie MOODLE: Kursy

 

Katarzyna Zając-Malinowska
so, 15 października 2016 08:33
Data ostatniej edycji: pon, 22 maja 2017 08:55:02

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę