Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Seminarium podsumowujące na Łotwie

24 marca 2017 r. obyło się pierwsze seminarium upowszechniające rezultaty wypracowane w projekcie „International Partnership for Improving the Quality of Teaching in Vocational Schools”.

Gospodarzem spotkania był partner łotewski, a seminarium zostało zorganizowane w Regionalnym Centrum Kultury w Dyneburgu.

Oprócz grup roboczych współpracujących w projekcie, w seminarium udział wzięli Dyrektorzy szkół partnerskich, uczniowie biorący udział w testowaniu kursów oraz zaproszeni goście.

Zaprezentowano i omówiono wypracowane rezultaty, pokazano przykładową pracę z wykorzystaniem platformy MOODLE i wybranych zadań w wypracowanych kursach, a także wielokrotnie poruszono tematykę wpływu technologii informacyjno-komunikacyjnych na kształcenie zawodowe.

Materiały upowszechniające seminarium, szczegółowy program i wykorzystane prezentacje znajdują się na platformie MOODLE: Upowszechnianie

 

Katarzyna Zając-Malinowska
nie, 02 kwietnia 2017 10:13
Data ostatniej edycji: pon, 22 maja 2017 06:30:22

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę