Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Łomżanie jadą do Bawarii

Starosta łomżyński Wojciech Kubrak i 49 innych osób wyjechało do Dingolfing Landau w Barwarii. To oficjalna delegacja powiatu łomżyńskiego. Samorządy współpracują ze sobą od sześciu lat i raz na rok składają sobie wizyty. Tegoroczna delegacja łomżyńska jest jednak wyjątkowo liczna, bo poza samorządowcami i przedsiębiorcami znalazł się w niej także Zespół Pieśni i Tańca Łomża i Kapela Kurpiowska.

Zespół jedzie do Bawarii by zatańczyć na organizowanym tam święcie upamiętniającym zaślubiny Henryka bawarskiego z księżniczką polską z Jagiellonów.
Wyjazd ma charakter kurtuazyjno-rekreacyjny.
Łomżanie zwiedzą Bawarię. W programie znalazły się m.in. dwa spływy – jeden tratwą, drugi statkiem i zwiedzanie najdłuższego zamka w Europie. Oprócz tego polacy zwiedzą także Passau - miejsce gdzie znajdują się największe kościelne organy na świecie, oraz inne miejsca Bawarii.
Dodajmy, że Zespół Pieśni i Tańca Łomża stanowi połowę delegacji, która udaje się do Bawarii.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę