Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Referendum w PKS-ach!

Pracownicy Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Łomży oraz placówek terenowych w Kolnie i Grajewie będą mieli szansę wypowiedzieć się, czy są za prywatyzacją zakładu. Referendum zorganizowały związki zawodowe w porozumieniu z dyrekcją PKS-u. Związkowcy ułożyli 2 pierwsze pytania, dyr łomżyńskiego przedsiębiorstwa Władysław Lach zamieścił trzecie. Czy jesteś za prywatyzacją PPKS w Łomży przy udziale firmy Connex Polska, czy jesteś za odwołaniem Eugeniusza Ochryciuka z funkcji zarządcy PPKS i czy jesteś za prywatyzacją w ogóle – tak brzmią pytania, na które mają odpowiadać pracownicy.

Referendum w PKS-ach odbędzie się w piątek. Jak powiedział przewodniczący Związku Zawodowego Kierowców przy PKS Łomża, Krzysztof Walędziewski, specjalna komisja z kartami do głosowania czekać będzie na pracowników od 4-tej rano. Referendum potrwa maksymalnie do godz. 14-00. Związkowcy chcą, aby godzinę wyniki były już znane. Szacuje się, że w głosowaniu weźmie udział większość z ponad 240-stoosobowej załogi PKS-ów w Łomży, Kolnie i Grajewie. Wyniki referendum ma poznać wojewoda podlaski na spotkaniu, które zaplanowano na 9 czerwca w siedzibie PKS Łomża.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę