Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Dziś ostatni dzień składania wniosków o dopłaty bezpośrednie

82 004 wnioski o dopłaty bezpośrednie złożyli do tej pory podlascy rolnicy. To dane z niedzieli rano. Jak powiedział dyrektor Podlaskiego Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Wojciech Szczepkowski to 101,61% w stosunku do ilości z roku ubiegłego. W tym samym czasie w kraju złożono 98 % wniosków w porównaniu z rokiem ubiegłym. “Mamy o 3, 61% wyższą średnią” cieszy się dyrektor Szczepkowski.

Dziś ostatni dzień na złożenie wniosków o pełną kwotę dopłaty. Powiatowe biura agencji restrukturyzacji i modernizacji będą pracowały do 22. Za każdy dzień zwłoki rolnik straci 1% należnej mu kwoty. Ci, którzy nie mogą osobiście złożyć wniosku w biurze Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, mogą go wysłać pocztą. Liczy się data stempla pocztowego. Wypłaty tegorocznych dopłat rozpoczną się 1 grudnia.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę