Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

Rusza rekrutacja uczniów do projektu

Ogłaszamy nabór uczniów do uczestnictwa w projekcie "International Partnership for Improving the Quality of Teaching in Vocational Schools"

Zachęcamy uczniów klas pierwszych i drugich Technikum nr 6 do zgłaszania się do udziału w projekcie. Regulamin uczestnictwa wraz z załącznikami możecie pobrać z plików dołączonych poniżej (format pdf), lub z platformy Moodle pod adresem: http://ekonomik-lomza.moodle.org.pl/mod/folder/view.php?id=957 (w formacie docx).

Prosimy o składanie dokumentów do koordynatora Projektu (Małgorzaty Rogalskiej), lub do kierownika zespołu merytorycznego (Katarzyny Zając-Malinowskiej). Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 30 kwietnia 2016.

Katarzyna Zając-Malinowska
śr, 16 marca 2016 09:15
Data ostatniej edycji: śr, 16 marca 2016 09:32:41

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę