Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Międzynarodowe Spotkanie Partnerów

W dniu 4 grudnia 2015r. odbyło się kolejne międzynarodowe spotkanie partnerów Projektu. Gościliśmy w Łomży szkoły partnerskie z Litwy i Łotwy, jak również partnera biznesowego, spółkę Perfect Project z Białegostoku.

Spotkanie rozpoczęło się lekcją pokazową przeprowadzoną przez Panią Ewę Walewską z udziałem uczniów klasy IIITC. Tematem lekcji z wykorzystaniem platformy Moodle było pisanie listów z reklamacją w języku angielskim.

W kolejnej części spotkania partner z Litwy, odpowiedzialny za rezultat 3 w Projekcie, zaprezentował przygotowane przez siebie materiały. Pan Valdas Kazlauskas i Pani Diana Ilevicziene przedstawili materiały kursowe obejmujące następującą tematykę:

 

  • Wpływ internetowego marketingu
  • Pojęcie e-marketingu
  • Cele i funkcje e-marketingowe
  • Elektroniczna strategia marketingowa

 

Partnerzy z Litwy przeprowadzili również szkolenie pt. „Struktura modułu przeznaczonego do  kształcenia na odległość: metodologia, modelowanie, przykłady i praktyka”.

Po zakończeniu prac merytorycznych, zespół omówił dotychczasowe formy i sposoby upowszechniania Projektu, a także tematykę następnego spotkania.

 

Katarzyna Zając-Malinowska
wt, 08 grudnia 2015 10:14
Data ostatniej edycji: wt, 05 stycznia 2016 10:19:43

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę