Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@
ERASMUS+ KA2

Rezultat 2

Zakończono prace nad drugim rezultatem w naszym Projekcie. Partner z Łotwy opracował innowacyjną metodę nauczania stworzoną przy wsparciu innowacyjnych technologii multimedialnych i ICT.

 

Przygotowano dokument, który w szczegółowy sposób opisuje metody i techniki pracy z wykorzystaniem narzędzia jakim jest Platforma Moodle. Skupiono się na nauczaniu przy użyciu technologii mobilnych (d-learning i m-learning). Celem zastosowania opisanej metody w pracy z Platformą jest zwiększenie skuteczności nauczania i uczenia się, możliwość motywowania uczniów do działania, możliwość rozwijania twórczego myślenia, kreatywności ucznia oraz własnej, integracji wiedzy różnych przedmiotów, umiejętności współpracy i komunikacji w grupie oraz umiejętności organizowania pracy własnej i innych.

Zachęcamy do zapoznania się z opisem wypracowanego rezultatu. Opis metod i technik nauczania, sporządzony w języku angielskim, znajduje się załączniku do artykułu.

Zapraszamy również do obejrzenia krótkiej prezentacji dotyczącej naszego Projektu, która podsumowuje nasze zadania i wypracowane rezultaty na chwilę obecną:

International Partnership for Improving the Quality of Teaching in Vocational Schools - Prezi Presentation

 

Załączniki

Katarzyna Zając-Malinowska
pon, 26 października 2015 12:00
Data ostatniej edycji: śr, 18 listopada 2015 12:05:19

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę