Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@
ERASMUS+ KA2

Rezultat 1

Innowacyjne narzędzie do oceny umiejętności i kwalifikacji zawodowych z wykorzystaniem narzędzi on-line, technologii mobilnych oraz międzysektorowego i kreatywnego podejścia

 

Zakończył się pierwszy etap prac w Projekcie. Zespół merytoryczny z naszego Technikum opracował wspomniane narzędzie. Jest nim Platforma Moodle, zaadaptowana do naszych potrzeb, która znajduje się pod adresem ekonomik-lomza.moodle.org.pl. Interfejs główny podzielono na sekcje, w których zlokalizowane będą materiały do nauki przedmiotów zawodowych przygotowane przez zespoły z poszczególnych krajów. Materiały publikowane na platformie na tym etapie prac będą materiałami testowymi, tworzonymi na potrzeby doskonalenia umiejętności związanych z użytkowaniem platformy Moodle.

Platforma dostępna jest w wersji na urządzenia mobilne (mobilna wersja strony oraz aplikacja w systemach Android, iOS oraz Windows).

Kolejnym etapem w projekcie jest opracowanie innowacyjnej metody nauczania przedmiotów zawodowych, tworzonej przy wsparciu innowacyjnych technologii multimedialnych i ICT. Partnerem odpowiedzialnym za tę część jest strona łotewska.

 

Katarzyna Zając-Malinowska
pt, 10 kwietnia 2015 14:16
Data ostatniej edycji: wt, 17 listopada 2015 14:25:20

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę