Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Kolejne zatrzymania w sprawie narkotykowej.

Do 9-ciu wzrosła liczba osób podejrzanych o posiadanie i rozprowadzanie narkotyków w Łomży i okolicach. Młodzi mężczyźni w wieku 18-25 lat zostali zatrzymani przez łomżyńską policję, przy współudziale policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Zatrzymanie jest efektem działań prowadzonych od dłuższego czasu pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Łomży - powiedział nadkom. Krzysztof Leończak, rzecznik Komendanta Miejskiego Policji w Łomży. Podejrzani o posiadanie i handel narkotykami – to w większości mieszkańcy Łomży. Jeden z zatrzymanych jest mieszkańcem gm. Stawiski. Grupa mogła sprzedawać narkotyki również nieletnim.


Na podstawie prowadzonych działań i zgromadzonych materiałów policja i prokuratura nie wyklucza dalszych zatrzymań w tej sprawie.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę