Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Oddala się termin rozmów z Funduszem

Za dziesięć dni wygasa kontrakt szpitala w Łomży z Narodowym Funduszem Zdrowia. Póki co rozmów o jego przedłużeniu białostocki oddział Funduszu nie podejmował, bo chciał zostawić to nowemu dyrektorowi. Tymczasem jego powołanie przeciąga się i wzbudza coraz więcej kontrowersji.Marian Jaszewski dyrektor szpitala w Łomży podkreśla że, dłużej nie można było już czekać i zażądał rozmów o przedłużeniu kontraktu natychmiast. Mają one odbyć się w poniedziałek. Łomżyński szpital liczy, że uda mu się wynegocjować choć nieco lepsze warunki niż dotychczas.

Jaszewski przyznaje, że nie ma co marzyć o większej cenie jaką Fundusz miałby mu płacić za tzw. punkt leczniczy. Tegoroczna cena jest niższa niż ta w ubiegłym roku, ale o jej zmianie może zdecydować tylko kierownictwo NFZ-etu na szczeblu centralnym, a nie oddziału w Białymstoku.
Dodajmy, że szpital wojewódzki w Łomży jest jedynym szpitalem w województwie podlaskim, który nie ma podpisanego kontraktu na leczenie pacjentów do końca tego roku.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę