Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Mało wniosków o dopłaty

16,5 tys rolniczych wniosków o dopłaty bezpośrednie wpłynęło do tej pory do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w województwie podlaskim. To mniej niż 20%, mówi dyrektor oddziału Wojciech Szczepkowski i apeluje do rolników o szybsze składanie wniosków. Mimo, że jak mówi – rozumiem rozpoczynające się prace polowe. Do zakończenia terminu pozostał zaledwie miesiąc. Podobnie jak w ubiegłym roku kilkunastogodzinne oczekiwania nie pomogą rolnikom w sprawnym wykonaniu prac polowych. Lepiej więc wcześniej zadbać o tą sprawę – mówi Szczepkowski

Termin składania wniosków o dopłaty bezpośrednie mija 15 maja i zgodnie z zapowiedziami urzędników Agencji w tym roku termin nie zostanie przedłużony. W ubiegłym roku ze względu na pierwszy rok akcji termin końcowy przesuną się o dwa tygodnie. Na razie nie jest jeszcze znana kwota jaką otrzymają rolnicy w ramach dopłat. Trwają negocjacje na temat kursu Euro w ramach którego rolnicy otrzymają dopłaty.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę