Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Dzwon dla Jana Pawła II

Z inicjatywą ufundowania dzwonu im Jana Pawła II wystąpili wierni z parafii Krzyża Świętego w Łomży. W ten sposób parafianie chcą uczcić największego Polaka i honorowego obywatela miasta Łomży. "Mamy już podobny" – mówi proboszcz parafii Ks kan. Andrzej Godlewski. - "Upamiętnia on prymasa tysiąclecia Stefana Wyszyńskiego, chciałbym by ten, upamiętniający Ojca Świętego zawisł już w przyszłym roku na dzwonnicy nowo budowanej parafii."

Jak dodaje ks. Godlewski jest to duza inicjatywa i został powołany specjalny Komitet Fundacyjny, oraz została przygotowana księga darczyńców. Inicjatywie Dzwon dla Jana Pawła II błogosławi Biskup Stanisław Stefanek

nr konta inicjatywy Dzwon dla Jana Pawła II:
PKO BP S.A O/Łomza
67 1020 1332 0000 1702 0027 4126 z dopiskiem Dzwon

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę