Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Biskup dziękuje młodzieży

Wdzięczność młodzieży za jedność i wspólną modlitwę w intencji Ojca Świętego wyraził Biskup Stanisław Stefanek. Pasterz diecezji łomżyńskiej Papieża Jana Pawła II żegnał w Rzymie. Po powrocie do kraju Bp Stanisław Stefanek zastał na swoim biurku listy od młodzieży, a przed pomnikiem Ojca Świętego i papieskim ołtarzem – tysiące młodych ludzi, którzy ze świecami w rękach przyszli, aby Janowi Pawłowi II oddać pokłon.


Papież Jan Paweł II odwiedził Łomżę na początku czerwca 1991 roku. Ołtarz – przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łomży – gdzie odprawiał Mszę, przez miniony tydzień gromadził dziesiątki tysięcy mieszkańców diecezji łomżyńskiej. Młodzież spod tego ołtarza trzykrotnie wychodziła w tzw. białym marszu, trzymając w rękach świecie w ten sposób chciała podziękować Ojcu Świętemu za słowa, które do niej kierował.
Na czele marszów młodzi nieśli transparent “Szukałeś nas, my przyszliśmy”.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę