Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Gimnazjum nr 4 będzie zlikwidowane

Tak zdecydowali radni Łomży. Trudno było oczekiwać innej decyzji – przed miesiącem ci sami radni przegłosowali zamiar likwidacji szkoły. W międzyczasie na zamkniecie gimnazjum zgodziło się też kuratorium Oświaty w Białymstoku. Tak jak przed miesiącem przeciwko likwidacji “czwórki” opowiadali się rodzice uczniów szkoły. Ich zdaniem przy podejmowaniu tej decyzji całkowicie zlekceważono ich zdanie. Jak dodają przeniesienie gimnazjalistów do “trójki” - bo tak chce zrobić zastępca prezydenta Łomży Krzysztof Choiński - to błąd. Likwidowana czwórka była bowiem szkołą o wiele lepszą od trójki do której teraz uczniowie mieliby trafić. Tymczasem prezydent Choiński uważa, że połączenie czwórki z trójką jest optymalnym rozwiązaniem zarówno dla uczniów gimnazjum jak i nauczycieli.


W opustoszałym budynku po szkole władze miasta chcą umiejscowić Muzeum Północno-Mazowieckie. Budynek placówce – zgodnie z deklaracjami Choińskiego - byłby przekazany już we wrześniu.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę