Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Rośnie liczba chorych na grypę

W województwie podlaskim wirus dopadł w ubiegłym tygodniu blisko 2 tys osób. Najwięcej zachorowań stwierdzono w Grajewie. Tam grypę przechodziło ponad 1200-stu mieszkańców miasta. Jak poinformowała rzecznik podlaskiej stacji Sanepidu, Joanna Kryńska dużo zachorowań zanotowano też w Łomży i Kolnie.

Jest szansa, że w tym roku epidemia grypy nas ominie. Sezon na grypę trwa bowiem od października do końca marca i właśnie powoli zbliża się ku końcowi.
Dla porównania - w najbardziej zaludnionych województwach kraju - czyli mazowieckim i śląskim, odnotowano na początku marca po około 30 tys. zachorowań na grypę.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę