Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Najtańsze podręczniki w Łomży!

Wakacje to czas, kiedy dzieci i młodzież mogą na dwa miesiące zapomnieć o szkole i nauce. Jednak rodzicom lato kojarzy się znacznie gorzej – z ogromnymi wydatkami na podręczniki i przybory szkolne, szczególnie uciążliwymi, kiedy ma się dwójkę lub nawet więcej pociech. Tych którzy nie mają za wiele pieniędzy bądź chcą zaoszczędzić, na pewno zainteresuje oferta księgarń łomżyńskiej firmy „Tania książka”, oferujących najtańsze – nowe i używane – podręczniki w mieście. I nie jest to tylko chwyt reklamowy, bo np. za komplet podręczników dla klasy 2 i 3 szkoły podstawowej trzeba zapłacić w księgarniach około 400 zł. - jest to cena bez rabatu!!!! Tutaj, po uwzględnieniu mega rabatu (gdzie rabat może sięgać do 20% przy większych zamówieniach) cena takiego kompletu podręczników podstawowych, plus podręczniki językowe i do religii to tylko 320 zł! Można też z zyskiem sprzedać/kupić podręczniki używane, bądź zebrać komplet podręczników złożony nie tylko z nowych książek, co zaowocuje oszczędnościami idącymi w setki złotych.

Każdy zabiegany rodzic, który kiedykolwiek z listą podręczników odwiedzał kolejne księgarnie wie, ile to kosztuje – nie tylko pieniędzy, ale i stresu. W księgarniach Jarosława Myszki przy ul. Dwornej 1 lok. 8 oraz Małachowskiego 2 nie ma o tym mowy. Wieloletnie doświadczenie kompetentnych i pozytywnie nastawionych do klientów pracowników oraz bardzo korzystne ceny są bowiem podstawą sukcesu tej istniejącej od lat firmy.
Obie księgarnie to również antykwariaty, gdzie można sprzedać używane, już niepotrzebne podręczniki. W innych miejscach oferuje się za nie 1-2 zł, tu ceny są znacznie wyższe, podobnie jak w przypadku nowych podręczników, najkorzystniejsze w mieście.

Nie warto jednak czekać ze sprzedażą np. do końca nauki w danej szkole, lecz sprzedawać je na bieżąco bo wtedy można uzyskać lepszą cenę.
Podręczniki stają się nieaktualne, szczególnie w przypadku zmiany programów i po kilku latach nadają się często tylko na makulaturę. W tym roku warto sprzedać podręczniki używane do klasy 4 szkoły podstawowej, 1 gimnazjum i 1 liceum gdyż w przyszłym roku uczniowie wyżej wymienionych klas otrzymają darmowe książki do nauki.

W przypadku sprzedaży większej ilości podręczników jest też możliwość negocjacji ceny, podobnie jak przy ich zakupie – tu możliwy jest, ustalany indywidualnie, rabat w przypadku kupna np. kilku kompletów podręczników na raz. Istnieje też możliwość zostawienia listy potrzebnych podręczników. Po ich skompletowaniu klient jest zawiadamiany i może je odebrać w dogodnym dla siebie momencie, oszczędzając nie tylko pieniądze, ale też i czas.
Pracownicy obu księgarni są też bardzo pomocni w doborze odpowiednich książek, bo rodzice często nie zdają sobie sprawy, że niekoniecznie trzeba kupować tylko nowe podręczniki – część może być używana, co jest znacznie tańszym i przyjaźniejszym dla kieszeni rozwiązaniem. Istnieje też możliwość zamówienia każdej potrzebnej książki, która jest dostępna na rynku, co jest szczególnie istotne przy podręcznikach do nauki języków obcych.


Najtańsze podręczniki i nie tylko
Księgarnie Jarosława Myszki mają też w ofercie bogaty wybór literatury pięknej dla dzieci, młodzieży i dorosłych, w tym duży dział antykwaryczny z książkami używanymi w bardzo korzystnych cenach zakupu i sprzedaży. Dlatego warto tu niepotrzebne książki, nie tylko podręczniki, sprzedać, zamiast wyrzucać na makulaturę bądź na śmietnik.
W ofercie jest też ksero kolorowe i czarno- białe, można zamówić sobie różne wzory fotokubków, fotokalendarzy i fotoobrazów, niebawem będą dostępne fotopodkładki pod myszki i koszulki z różnymi nadrukami.
To wszystko czeka na Państwa w naszych księgarniach w Łomży, czynnych do 15 września w godzinach 9.00 – 18.00,
później od 9.00 do 17.00:
ul. Dworna 1 lokal 8 – od strony Alei Legionów przy salonie T-Mobile
tel. 86 216 21 08, tel. kom. 509 344 365
ul Małachowskiego 2 – róg budynku od strony Piłsudskiego
tel. kom. 503 460 402

 

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę