Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

UWAGA KONKURS

Jak bukiet chabrów
Bo zawsze warto.
Bo nigdy za późno.
K.I.Gałczyński

Teatrzyk Żywego Słowa „Logos”, Klub Garnizonowy Łomża i Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej ogłaszają XIX Łomżyński Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Współczesnej.
W tym roku do konkursu włączyliśmy jako obowiązkowy repertuar poezję Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego.
Koncert finałowy odbędzie się tradycyjnie 6 grudnia, rozpoczęcie godz.9.30 – w Klubie Garnizonowym w Łomży, Al. Legionów 133.
Warunki uczestnictwa:
1. Recytator do konkursu przygotowuje dwa utwory poetyckie w całości lub we fragmentach. Jeden utwór dowolny (polska poezja współczesna – od 1945 roku) oraz jeden obowiązkowo z twórczości K.I.Gałczyńskiego.
2. Gimnazjum w konkursie finałowym reprezentować może tylko dwóch recytatorów – laureatów eliminacji środowiskowych.
3.Zgłoszenia do konkursu należy przesyłać w terminie do 20 listopada 2003 r. na adres: Klub Garnizonowy, Al. Legionów 133, 18-400 Łomża z dopiskiem: „Konkurs „LOGOS”.
Dodatkowe informacje organizacyjne prześlemy do placówek, które zgłoszą swój udział w konkursie. Można je także uzyskać telefonicznie (086) 218 24 31, wew. 240 lub 0 694 509 173.
Wszyscy uczestnicy koncertu finałowego otrzymają pamiątkowe dyplomy i upominki książkowe. Najlepsi recytatorzy uhonorowani zostaną specjalnymi nagrodami.
Organizatorzy nie zapewniają zwrotu kosztów podróży. Recytatorom spoza województwa podlaskiego zapewniamy nocleg z 5/6 grudnia 2003 r.
Serdecznie prosimy nauczycieli i wychowawców o poinformowanie uczniów o konkursie i zachęcenie do udziału w tej imprezie. Liczymy też na pomoc państwa w doborze repertuaru i opiekę w czasie konkursu.
Do zobaczenia na Święcie Poezji.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę