Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Czerwiec będziemy wspominać...

Od czerwcowego, jedenastego zjazdu wychowanków i nauczycieli wprawdzie upłynęło już parę tygodni, ale do Zarządu Głównego TPZŁ nadal docierają kartki, listy, telefony z serdecznymi wspomnieniami i podziękowaniami. Wszystkie są bardzo miłe, co niewątpliwie rajcuje próżność organizatorów, ale daje też podstawy do tego, by sądzić, że zjazd ten na długo zalegnie w pamięci jego uczestników. W końcu po to był organizowany. Może ktoś kto dotychczas nie opuścił ani jednego spotkania po latach w Łomży zechce sięgnąć po długopis, by utrwalić tamte chwile spędzone w gronie przyjaciół? Z pewnością nie będziemy szczędzić miejsca w naszych publikacjach na najbardziej interesujące i frapujące wspomnienia. A tymczasem popatrzmy jeszcze na kilka migawek z czerwcowych dni wspominania Miasta, ludzi, zdarzeń...

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę