Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Zebrania mieszkanców MPGKiM w Łomży

Szykują się podwyżki w ramach funduszu remontowego płaconego przez lokatorów MPGKiM. Właściciele mieszkań, którzy wykupili na własność lokale dyskutują z zarządem spółki o zakresie przeprowadzanych inwestycji. Jak mówi zastępca dyrektora Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży Marek Olbryś, konieczność takich spotkań nakłada zapis odpowiedniej ustawy. Na zebraniach z lokatorami zarząd rozlicza się z działań i inwestycji przeprowadzonych w ubiegłym roku. Do tej pory, jak mówi dyrektor Olbryś lokatorzy, których wprawdzie dofinansowywała gmina, płacili jednak więcej. Teraz zarząd doszedł do wniosku, że po to by nakłady wyrównać samodzielni właściciele będą mieli podwyżki.

Arkadiusz Kułaga podkreśla że mieszkańcy lokali w zasobach MPGKiM w Łomży płacą czynsz w dwóch częściach.
Blisko połowa zasobów mieszkaniowych łomżyńskiej spółki jest już w rękach prywatnych lokatorów. Do tej pory gmina dopłacała rocznie na wydatki remontowe i inwestycje do wszystkich budynków ponad 750 tys złotych. Teraz MPGKiM chce by podobną kwotę zebrać w sumie od prywatnych właścicieli mieszkań. Ostateczne wnioski ze spotkań będą znane po ich zakończeniu

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę