Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Wyśpiewał wyróżnienie

Konkurs "Polska to My" był inspiracją dla Jakuba Pogorzelskiego z klasy IIIA z ZSE i O nr 6 w Łomży, który całkowicie zaskoczył publiczność zgromadzoną w III LO podczas VII Konkursu Poezji i Piosenki Patriotycznej „Polska to My”. Wystąpił w dżinsach, czerwonej koszulce z napisem "Poland" i orłem. Wyrapował swoją piosenkę (własny tekst) i otrzymał wyróżnienie specjalne.

Jakub Pogorzelski Fot. Aleksandra Dębowska III LO
Jakub Pogorzelski Fot. Aleksandra Dębowska III LO
Mirosław Korona, Grażyna Chodnicka, Monika Lipska i Jakub Pogorzelski (Foto Gabs)
Mirosław Korona, Grażyna Chodnicka, Monika Lipska i Jakub Pogorzelski (Foto Gabs)

W VII Konkursie Poezji i Piosenki Patriotycznej „Polska to My”, jaki odbył się w III LO w Łomży, pierwsze miejsce wyrecytowała mazowszanka Katarzyna Górska z II LO w Łomży, a wyśpiewała zwycięstwo reprezentantka gospodarza podniosłej imprezy Anna Baczewska. W kategorii gimnazjów najlepiej wypadły: recytatorka Katarzyna Rosicka z Publicznego Gimnazjum nr 9 i wokalistka Julia Kuzyka z PG nr 32 z Białegostou. Konkurs zgromadził w tym roku 86 młodych wykonawców z 28 szkół, którzy noszą w sercu dobro - Polski.

CYTAT [...] Po raz pierwszy pojawił się raper Jakub Pogorzelski z "Ekonomika". Mieliśmy wcześniej zespoły rockowe, ale jego pojawienie się było niesamowite na tle eleganckiej młodzieży w stonowanych sukniach czy w ciemnych garniturach. On w dżinsach, czerwona koszulka bez rękawów z napisem "Poland" i orłem, ze słuchawkami przewieszonymi na szyi. Sala zamarła, ludzie rozglądali się zaskoczeni, a chłopak wyrapował swój mądry tekst w taki ambitny sposób, że zebrał gromkie brawa i otrzymał jeszcze w nagrodę od jury wyróżnienie specjalne. To było niezwykłe wydarzenie.[...] /M. Derewońko/

 

więcej: http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=33845

Elżbieta Szleszyńska
śr, 13 listopada 2013 19:39
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 21:50:38

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę