Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Mikołaj w MPK

W dniu 17.12.2018 r. (poniedziałek) przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6 w Łomży – Bartek z II TL i Ania z III TC, ubrani w stroje Mikołaja i Jego Pomocnika, z workami pełnymi małych paczek z ekologicznym siankiem pod wigilijny obrus i życzeniami od społeczności szkolnej „Ekonomika”, „podróżowali” autobusem MPK nr 10 po łomżyńskich ulicach.

 

Ania z Bartkiem wręczali , pasażerom łomżyńskiego autobusu, symboliczne prezenty, które zostały wykonane przez naszych uczniów z kl. I i III  - kierunek technik organizacji reklamy, pod opieką mgr Ewy Bielak.

Reakcje pasażerów były miłe i wzruszające – dziękowali serdecznie za sianko i życzenia, byli często zaskoczeni, czasem nawet trochę nieufni ale uśmiechy i serdeczność naszych uczniów przełamywała ich niepokój, co do intencji młodych ludzi.

Ania i Bartek usłyszeli wiele ciepłych słów pod adresem pomysłodawców i wykonawców naszej akcji, kilkanaście osób z rozrzewnieniem podkreślało, że „Ekonomik” to była również ich szkoła.

Kierowca autobusu nr 10, z którym „podróżowali” nasi uczniowie to Pan Tadeusz.

Był on niezwykle miły, pomocny i sympatyczny – bardzo Panu dziękujemy.

Dziękujemy dyrektorowi MPK w Łomży, Panu Januszowi Nowakowskiemu, który z entuzjazmem odniósł się do naszej akcji i umożliwił sprawny jej przebieg.

Słowa podziękowania kierujemy również do Justyny i Jakuba z kl. III TA, którzy dostarczyli do szkoły sianko, do uczniów z kl. I i III TR, Pani Ewy Bielak, Ani i Bartka, pasażerów autobusu MPK nr 10 oraz wszystkich tych osób, którzy uczestniczyli w naszej świątecznej akcji.

 

Dyrekcja i Samorząd Uczniowski  ZSE i O Nr 6

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
śr, 19 grudnia 2018 10:45
Data ostatniej edycji: śr, 19 grudnia 2018 12:24:01

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę