Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Dobro zmienia świat na lepsze

Święty Filip Neri napisał: „Szczęśliwi jesteście, wy młodzi, macie tyle czasu na czynienie dobra”. To czynienie dobra jest częścią Misji naszej szkoły i naszą wizytówką. Dyrekcja i cała społeczność "Ekonomika" dziękuje swoim uczniom za wszystkie działania na rzecz drugiego człowieka.

Takie podziekowania zostały skierowane  do szkoły także od  Fundacji Asante za wsparcie akcji "Kredki dla Afryki"  oraz od "Caritas " Łomża za zaangażowanie w pomoc dla drugiego człowieka, z życzeniami wszelkiej pomyślności.

Wszystkim wolontariuszom i ich opiekunom życzymy w Nowym 2019 Roku satysfakcji z pełnionej służby społecznej i dalszych osiągnięć w dziedzinie wolonariatu, bo każde dobro zmienia świat na lepszy.

Elżbieta Szleszyńska
pon, 31 grudnia 2018 20:44
Data ostatniej edycji: wt, 01 stycznia 2019 14:31:36

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę