Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Piękno nauk ekonomicznych

W dniu 5.03.2019 w sali nr 14 odbył się wykład prof.dr.hab Henryka Jana Wnorowskiego, pracownika naukowego Uniwersytetu w Białymstoku, Prezesa Łomżyńskiego Towarzystwa Naukowego im.Wagów pt.”Piękno nauk ekonomicznych”.

Pan Profesor niezwykle logicznie, okraszając swój wykład przykładami życia gospodarczego i społecznego, nie stroniąc od anegdot, przedstawił naszym uczniom tezy, które później zgrabnie udowodnił, dlaczego nauki ekonomiczne są piękne. Są w dużym skrócie dlatego, że powodują rozwój cywilizacji, dają szczęście i bogactwo człowiekowi, a nawet kiedy nastąpi kryzys ekonomiczny, to stawiają wyzwanie przed ludźmi myślącymi, w pokonaniu którego uwidacznia się wielkość rodzaju ludzkiego. Uczniowie wysłuchali  wykładu z uważną sympatią, mieli przedsmak tego, jak wyglądają  zajęcia na uniwersytecie. Dziękujemy Panie Profesorze.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
wt, 05 marca 2019 21:22
Data ostatniej edycji: wt, 05 marca 2019 22:00:28

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę