Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Szkolne jasełka "Herod i sługa"

21 grudnia 2018 roku tradycyjnie w szkole odbyły się spotkania wigilijne społeczności Ekonomika. Młodzież wraz z wychowawcami i nauczycielami składała sobie życzenia i łamała się opłatkiem na znak wiary i przyjaźni. Bo dobrze, że tak się dzieje, bo tam dzieli się dobro, płyną dobre słowa. Chodzi przede wszystkim o to, by opłatkiem dzielić się w kręgu osób sobie bliskich, by nagromadzone – czasami przez cały rok – trudności „przełamać”, wraz z opłatkiem. Po klasowych wigilia zorganizowane zostały szkolne jasełka p.t. "Herod i sługa".

Uczniowie z klas" IA, I TL i 3 TL pod kierunkiem aktora TLiA Pana Tomasza Rynkowskiego oraz Pani Ewy Przystępskiej przenieśli wszystkich do czasów Narodzenia Chrystusa. Aktorzy swoim kunsztem i niezwykłą grą przyblizyli te niesamowite czasy. W atmosferę świąt wprodzadził szkolny zespół muzyczny, którego opiekunem jest Pan Krzysztof Domalewski. Kolędy w ich wykonaniu dostarczyły wielu pięknych emocji i niezapomnianych chwil.

Niech więc magia Świąt Bożego Narodzenia wypełnia ciepłem wszystkie mroźne dni,

A blask gwiazd przypomina, że czasem wystarczy tylko wypowiedzieć życzenie…

Spełnienia wszystkich świątecznych życzeń! [...]

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
pon, 24 grudnia 2018 23:15
Data ostatniej edycji: wt, 25 grudnia 2018 01:54:01

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę