Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Uczniowie Ekonomika czytają dzieciom po angielsku

11 grudnia 2018 r. uczniowie Ekonomika wzięli udział w spotkaniu czytelniczym w Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży. Młodzież z klasy III TL czytała drugoklasistom ze Szkoły Podstawowej nr 9 baśń Andersena pt. „Królowa śniegu” w dwóch wersjach językowych – angielskiej i polskiej.

Ponadto, nasi uczniowie zachęcali młodszych kolegów do nauki języka angielskiego poprzez różne gry i zabawy. Dzieci miały okazję nauczyć się nowych słów oraz utrwalić te wcześniej poznane.

Poza tym, uczestnicy spotkania rozmawiali o formach spędzania wolnego czasu, zbliżających się świętach, a także porównywali naukę w szkole podstawowej i technikum.

Więcej zdjęć można obejrzeć na blogu Filii nr 2 MBP w Łomży.

Opracował: Bartłomiej Pytel

 

Magdalena Karwowska
cz, 13 grudnia 2018 09:10
Data ostatniej edycji: cz, 13 grudnia 2018 13:14:58

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę