Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 17 lipca 2024 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Walczymy o prawa człowieka

Maraton Pisania Listów to ogólnoświatowa akcja zainicjowana przez organizację Amnesty International. W tym roku już po raz XIX, a w naszej szkole po raz VIII, pisaliśmy listy do przywódców państw w obronie ludzi, których prawa człowieka zostały złamane, w sprawie tzw. więźniów sumienia.

Szkolny Maraton odbył się w miniony piątek 7 grudnia. Nasi uczniowie napisali ponad 350 listów.

Ta piękna idea mobilizuje i integruje społeczność szkolną. Pojedynczy list nie przyniesie efektu, ale na tysiące listów adresaci – władze państw – muszą zareagować. Wielu pokrzywdzonym udało się pomóc w wyniku tej masowej akcji. Wierzymy, że i w tym roku uda się poprawić los prześladowanych.

Opr.: Krzysztof Domalewski

Magdalena Karwowska
wt, 11 grudnia 2018 10:04
Data ostatniej edycji: wt, 11 grudnia 2018 11:37:00

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę