Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Policja apeluje do osób starszych

Osoby starsze, które nie czują się dobrze powinny zrezygnować z prowadzenia pojazdów. W trosce o wszystkich uczestników ruchu policja prosi kierowców, którzy ukończyli 70 lat o rozwagę i krytyczną ocenę stanu zdrowia - szczególnie wzroku. Wraz z wiekiem obniża się sprawność fizyczna i wydłuża czas reakcji. Często może to prowadzić do wypadków. Tylko w lutym w Łomży i okolicach miasta wydarzyły się 3 wypadki, których sprawcami byli kierowcy po 70-tce.

Na skrzyżowaniu ulicy Piłsudskiego i Konstytucji kierowca zasłabł. Jego pojazd uderzył w kilka innych stojących na poboczu. Na początku tygodnia w pobliżu wsi Sierzputy Zagajne, starszy kierowca zginął w wyniku wymuszenia pierwszeństwa. Wczoraj w okolicach hotelu Baranowski w Piątnicy również miało miejsce wymuszenie pierwszeństwa. Kierowca i jego żona - oboje w wieku ponad 70 lat - odnieśli poważne obrażenia

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę