Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Więźniowie zdobywają wykształcenie

Umieją kłaść glazurę, terakotę, malować pomieszczenia – i na te umiejętności mają dowód. Więźniowie z Zakładu Karnego w Grądach Woniecko otrzymali zaświadczenia o ukończeniu kolejnego kursu. Tym razem 25-ciu skazanych wyszkoliło się na kierunku technolog robót wykończeniowych. Przez kilka tygodni skazani uczyli się na zajęciach teoretycznych i praktycznych. We wtorek otrzymali swoje zaświadczenia. Jak mówią, wiedza zdobyta na kursie ogólnobudowlanym na pewno przyda im się na wolności.

Krzysztof Milewski rzecznik prasowy Zakładu Karnego w Grądach Woniecko mówi, że więźniowie uczyli się pilnie wszelkich prac wykończeniowych.
Kurs ogólnobudowalny dla więźniów zorganizowało Stowarzyszenie Edukator w Łomży.
To kolejny szkolenie, które przygotowało Stowarzyszenie dla skazanych. W 2002 roku w Grądach Woniecko odbył się kurs na kucharza, rok później szkolenie budowalne.
W ubiegłym roku skazani uczyli się zawodu fryzjera – ten kurs przygotowało Stowarzyszenie Wspierania Edukacji i Rynku Pracy w Łomży.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę