Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Jubilatka z Rządkowa ma 100 lat!

Wyjątkowy jubileusz obchodzi wieś Rządkowo w gminie Piątnica. Jedna z mieszkanek miejscowości – Pani Janina – kończy dzisiaj 100 lat. Na urodzinowe przyjęcie już wczesnym rankiem przybyły mieszkanki wsi, które podarowały jubilatce kwiaty i tort. Nieco później Panią Janinę odwiedził wikariusz parafii w Piątnicy, z koszem kwiatów i życzeniami pojawił się też wójt gminy Piątnica, Edward Łada. Na 100-tne urodziny Pani Janiny przybyły dzieci, wnuki – także najstarszy z wnucząt – 50-cioletni już Zenon. “Zadziwia dobra kondycja babci i jej doskonała pamięć” - podkreślały wnuki. Sama jubilatka nie spodziewała się, że dożyje tak sędziwego wieku.


Mieszkańcy Rządkowa twierdzą, że długowieczność wpisana jest w ich historię. Długie życie zawdzięczają – jak twierdzą - dobremu klimatowi i ludzkiej życzliwości. A Pani Janina – oprócz życzliwych przyjaciół – doczekała się 6-ściorga dzieci, 13-stu wnuków, 25-ciu prawnuków i 7 praprawnuków.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę