Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Post, jałmużna i modlitwa...

"Zanim dowiedzieliśmy się, że jesteśmy prochem, powiedział Duch Święty, że jesteśmy obrazem i podobieństwem Boga" – mówił podczas Mszy Świętej w łomżyńskiej Katedrze Biskup Stanisław Stefanek. Biskup podkreślił, że te dwa obrazy do dzisiaj stają się światłem, wskazówką, wg której mamy postępować. "W Środę Popielcową spotykamy się w świątyni, nie lękając się upokorzenia - jakby ktoś powiedział - przez pochylenie głowy i posypanie popiołem" - powiedział Biskup. Pasterz diecezji łomżyńskiej przypomniał, jak ważną rolę w naszym życiu pełnią ludzie starsi. To skarbiec dziedzictwa – Boży dorobek, którym nas uposaża – powiedział Biskup Stanisław.


Najbliższe 40 dni - to z jednej strony – post, modlitwa i jałmużna - z drugiej zaś sprawności jakie mamy nabywać, nasze całoroczne zadania – powiedział Biskup. Lustracji dokonywał będzie Ojciec Niebieski - wobec Boga mamy rozliczyć się z tego programu. Biskup Stanisław przypomniał, że Wielki Post – to czas duchowego przygotowania do paschalnego poranka.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę