Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Miasto powinno zwrócić szpitalowi podatek od nieruchomości

– tak postuluje Rada Społeczna Szpitala Wojewódzkiego w Łomży. Rada skierowała pismo do władz Łomży, w którym domaga się zwrotu ponad 300 tys złotych, które szpital zapłacił w ramach podatku od nieruchomości w 2004 roku. Przewodniczący Rady Społecznej Sławomir Zgrzywa twierdzi, że miasto nie powinno obciążać szpitala tak wysokimi kosztami. Pieniądze, które miasto powinno – zdaniem Rady Społecznej - zwrócić szpitalowi, miałyby pokryć długi, jakie placówka ma wobec firmy windykacyjnej. A firmie dług sprzedało Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Łomży. Wraz z odsetkami szpital ma zapłacić około 250 tys złotych. Rada Społeczna szpitala twierdzi, że sprzedaż długu – to że strony MPWiK-u - brak dobrej woli do polubownego rozwiązania problemu.


Tak być nie powinno – piszą członkowie Rady Społecznej szpitala, którzy specjalne stanowisko skierowali do Prezydenta i Przewodniczącego Rady Miejskiej oraz zarządu MPWiK.
O braku chęci porozumienia w sprawie spłaty długu za wodę o ścieki mówi także MPWiK. Z tym że, zakład winą za brak porozumienia obarcza ... dyrekcję szpitala.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę