Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi z www.radzionadzieja.pl

Szkolenie rehabilitantów w Łomży

Rehabilitacja dzieci z różnymi schorzeniami to główny temat szkolenia dla fizjoterapeutów w Łomży. Spotkanie zorganizowało Centrum Rehabilitacji Caritas Diecezji Łomżyńskiej. Jest to kolejne z cyklu szkolenie dla 80-ciu lekarzy i magistrów fizjoterapii z województwa podlaskiego i warmińsko - mazurskiego. Wykłady poprowadzili zaproszeni lekarze i pedagodzy m.in. prof. n. med. Ludwika Sadowska z Katedry Pediatrii AM we Wrocławiu.


Doktor Irena Rutkowska przewodnicząca oddziału podlaskiego Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji powiedziała, że takie warsztaty to doskonała okazja nie tylko do poznania nowych metod pracy, ale też wymiany doświadczeń.
Doktor Rutkowska podkreśliła, że w dzisiejszych czasach duża wagę przykłada się do wczesnego wykrywania i diagnozowania wad rozwojowych u dzieci oraz do możliwie wczesnego rozpoczynania terapii.
Po wykładach uczestnicy szkolenia zwiedzali bazę zabiegową w Centrum Rehabilitacji Caritas Diecezji Łomżyńskiej. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę