Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

„Bądź widoczny” - akcję pod takim hasłem prowadzić mają 4 instytucje z Łomży.

Ma być to przedsięwzięcia dotyczące bezpieczeństwa dzieci na drodze. Inicjatorem akcji jest Stowarzyszenie Pomocy Poszkodowanym w Wypadkach i Kolizjach Drogowych PROTECTA, które do udziału zachęciło policję, Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom “Nadzieja" oraz Radio Nadzieja w Łomży. W ramach akcji na antenie Radia Nadzieja, jak też - w drugim tygodniu ferii zimowych – w Centrum Katolickim w Łomży – będą odbywały się konkursy dotyczące bezpieczeństwa na drodze. Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku od 7 do 13 lat.

Już teraz na adres radia można nadsyłać wierszyki lub prace plastyczne na temat bezpieczeństwa. Na autorów najlepszych prac czekają nagrody. Uczestnicy konkursu będą zaopatrywani w specjalne, odblaskowe znaczki. Uczniowie mało widoczni na drodze częściej ulegają wypadkom.
Stowarzyszenie Pomocy Osobom Poszkodowanym organizuje pomoc dla ofiar wypadków drogowych, prowadzi akcje profilaktyczne, aby bezpieczeństwo w ruchu drogowym było jak największe. Wspomaga też łomżyński szpital i pogotowie. W tym tygodniu Stacja Pogotowia Ratunkowego w Łomży ma otrzymać Torbę Ambu, w której znajduje się zestaw do udzielania pierwszej pomocy. Wartości prezentu to ponad 5 tys złotych.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę