Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Z Nadzieją w Nowy Rok

Uwerturą do operetki "Zemsta nietoperza" Johana Straussa syna rozpoczął się wieczorny koncert Łomżyńskiej Orkiestry Kameralnej. To pierwszy koncert ŁOK w tym roku dedykowany Radiu Nadzieja w trzecią rocznicę powstania. Muzyków Orkiestry poprowadził jej dyrektor Jan Miłosz Zarzycki, a arie, pieśni i piosenki śpiewała Urszula Trawińska-Moroz znana polska śpiewaczka, reżyser, dyrektor teatru, laureatka międzynarodowych konkursów wokalnych.

Wczoraj Radio Nadzieja muzycznie świętowało trzecie urodziny, a dziś za jego przyczyną kolejne muzyczne uczty. Wieczorem rozpoczną się II Spotkania Kolędowe pt. „Aby miłość stała się...”
O godzinie 19.00 w Urzędzie Miejskim w Łomży przy Starym Rynku najpiękniejsze polskie kolędy zaśpiewają artyści Państwowej Opery Bałtyckiej w Gdańsku: Beaty Koska, Jacek Szymański i Dariusz Wójcik, a akompaniować im będzie Andrzej Nanowski.
Ci sami artyści w kolejnych dniach – sobotę i niedzielę - z kolędowym repertuarem wystąpią także w szkole w Kuleszach Kościelnych (sobota godz. 13.00), w Kościele pw. Krzyża Świętego w Łomży (sobota godz. 18.30), w kościele pw. Św. Józefa Rzemieślnika w Zambrowie (niedziela 10.00) i kościele pw. Św. Antoniego w Ostrołęce (niedziela godz. 18.00).

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę