Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Groźba likwidacji zambrowskiego szpitala oddalona

Większość pielęgniarek ze Szpitala w Zambrowie podpisze umowy o pracę na 2005 rok. Tylko siostry z 2 oddziałów szpitalnych na razie nie podjęły ostatecznych decyzji, czy podpisać umowy o pracę na warunkach proponowanych przez szpital i samorząd Zambrowa. Z pielęgniarkami spotkał się poseł Wojciech Borzuchowski. Jak mówi, przekonywał siostry, że powinny pracować.

Gdyby pielęgniarki nie podpisały umów o pracę na 2005 roku, szpital 1 stycznia zostałby zamknięty. Już w czwartek prezes zambrowskiej spółki Szpital Miejski Przemysław Chrzanowski rozważał możliwość likwidacji placówki. Pielęgniarki jednak ustąpiły.
Siostry z zambrowskiego szpitala – podpisując umowy – zaakceptowały warunki płac, proponowane przez szpital. Nic się w tej kwestii nie zmieniło – mówi prezes Chrzanowski.
Maksymalna podwyżka dla pielęgniarki z Zambrowa wyniosła 170 złotych. W szpitalu na dzień dzisiejszy pracuje około 90 pielęgniarek. Czy wszystkie rozpoczną pracę 1 stycznia – okaże się jutro.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę