Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Kolejne podwyżki od nowego roku

Oprócz wzrostu cen energii elektrycznej i gazu więcej płacić będziemy za wysyłanie niektórych listów. Poczta Polska wprowadza podwyżki na swoje usługi. Średnio o 5 groszy więcej zapłacimy za wysłanie listu, o 10 groszy wzrośnie cena przesyłki priorytetowej. Przy wysyłaniu listu zwykłego wprowadziliśmy ujednolicenie 2 przedziałów wagowych – mówi Romuald Gorlewicz, rzecznik Rejonowego Urzędy Poczty w Łomży.

Czyli wysłanie listu zwykłego o wadze do 50 gramów kosztować będzie po nowym roku 1,30 groszy.
Będą też obniżki – poczta wprowadza obniżkę cen druków bezadresowych czyli ulotek - 8 groszy za jedną przesyłkę. Nie zmienią się natomiast opłaty za wysyłanie paczki i przekazu pocztowego. Cenniki nowych opłat pocztowych można będzie nabyć po 3 stycznia 2005 roku.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę