Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Dar dla Łomżyńskiego Hospicjum

2 tysiące złotych przekazał Rejonowy Urząd Poczty Hospicjum pod wezwaniem Świętego Ducha w Łomży. Pieniądze - to prowizja ze sprzedaży kart świątecznych. Postanowiliśmy zrzec się tej kwoty i przekazać ją hospicjum z kilku powodów powiedziała Dorota Bogusz z Rejonowego Urzędu Poczty w Łomży To pierwsza taka akcja organizowana przez łomżyński urząd pocztowy. Zgromadzenie takiej sumy pieniędzy było możliwe dzięki temu, że w okresie świątecznym wysyłamy o około 70% więcej kartek niż zwykle.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę