Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Podwójna akcja łomżyńskiej Caritas.

“Rozpal serce”- pod takim hasłem prowadzona będzie zbiórka żywości dla potrzebujących. Akcję po raz kolejny organizuje Caritas Diecezji Łomżyńskiej. Zbiórka odbędzie się jutro w większych sklepach w Łomży, Zambrowie, Kolnie, Grajewie i Ciechanowcu. W sklepach stać będą wolontariusze, będą rozdawać ulotki informujące o celu zbiórki, każdy ma mieć specjalny identyfikator. Do koszy wystawionych w oznaczonych punktach będzie można wkładać mąkę, cukier, ryż, makaron, dżemy, soki oraz środki czystości. Jak mówi dyr Caritas Diecezji Łomżyńskiej, ks. Wojciech Zyśk, paczki z żywnością potrzebujący otrzymają jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia.

Jutro oprócz zbiórki żywności Caritas organizuje uliczną sprzedaż świec. W ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom od początku Adwentu świece rozprowadzane są przez parafie, jutro będą sprzedawane także na ulicach kilku miast diecezji - oprócz Łomży, Zambrowa, Grajewa, Kolna i Ciechanowca dołączy także Ostrołęka.
W tym roku Caritas do sprzedaży przygotowało około 65 tys świec. Zgodnie z tradycją, zapłoną one na stołach podczas wigilii Bożego Narodzenia. Dochód z ich sprzedaży ma trafić na pomoc dzieciom.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę